Pinterest • Le catalogue d'idées

Yeni SEAT Alhambra bir Avrupalı çok amaçlı araç (MPV) için oldukça geniş hacim ve ebatlara sahiptir (2297 lt saklama alanı) .Alhambra genişletilmiş ebatları üstün bir iç alan seviyesi sunmaktadır.Dinamik görüş ve çevik yol tutuşu sayesinde, şehir içi trafiğinde inanılmaz derecede hareketlidir.

1

Enregistré par

Oto Teknoloji

2013 Passat Variant aerodinamik yapısı ile etkileyici performansını düşük yakıt tüketimi ile birlikte sunuyor. Daha Güvenli: Aerodinamik yapı yakıt tüketimi ve performansa katkı sağladığı gibi özellikle yüksek hızlarda ve rüzgarlı alanlardan geçerken yola en güçlü şekilde tutunmaya da yardımcı oluyor. Böylece Yeni Passat Variant hem mükemmel görünüyor hem de güvenlikteki iddiasını ortaya koyuyor. http://www.ototeknoloji.com/2013-passat-varianti-test-kosemizde-agirliyoruz.html

1

Enregistré par

Oto Teknoloji

Honda Cr-V severlerin Kompakt sınıfta önemli oyunculara sahip olan Honda,Yeni i-DTEC ve 2.0 i-VTEC Motor seçenekleri ile sınıfından iki yenilikle otomobil severleri yeni yıla hazırlıyor. Honda Cr-V Dinamizmi ve zarafeti simgeleyen tasarımında yenilenen ön ve arka tamponlar, kaslı görünüm kazandıran ön ızgara ve 18 inç alüminyum alaşım jantlar göze çarpıyor. Etkileyici görünümüyle CR-V hem prestiji yansıtıyor hem de size bir Honda kullanmanın gururunu yaşatıyor.

Épinglé à partir de

ototeknoloji.com

Yolda sürülebilen yeni V12 TDI Macaristandaki Györ tesislerinde imal edildi. Audi R8 TDI Le Mans halen 500 hp gibi muazzam bir güç üretmektedir. 83.0 mm silindir çapı ve 91.4 mm strok ile toplam hacmi 5,934 cc dir. Sadece 684 mm uzunluğundaki bu dizel motoru son derece kompakt ve V8 TDI den yanlızca 166mm daha uzundur. Audi R8 gibi orta motora sahip araçlarda kullanılabilmesi açısında V12 kompakt uzunluğu önem taşımaktadır.

Épinglé à partir de

avtolog.com

Otomobil

Épinglé à partir de

ototeknoloji.com

New DCWV CHA - Stacks - Scrapbook.com

Épinglé à partir de

scrapbook.com